Jesteś w bezpiecznym
procesie zakupowym

Gwarancja zakupu
oryginalnego produktu

Limitowana czasowa obniżka o 25%! Ważna tylko do północy. wygaśnie za:

Przyciągaj kobiety jak magnes - z Alluramin nie oprze Ci się żadna

Już tylko kilka kliknięć dzieli Cię od nowej jakości życia w której najładniejsze kobiety będą Cię zaczepiać na ulicy. Dzięki Alluraminowi będziesz widział w ich oczach pożądanie, ukryte żądze i najskrytsze pragnienia seksualne. Staniesz się obiektem pożądania i zyskasz więcej okazji na romans.


 •    

  Pakiet startowy

  1 miesięczny zestaw

  1 opakowanie Alluramin

  Chcesz wypróbować jak działają feromony? W miesiąc odczujesz na własnej skórze zwiększone zainteresowanie kobiet. Po dwóch tygodniach stosowania zamówisz kolejne opakowanie!

  169 zł 129 zł

W pakiecie masz zagwarantowane:

 • Bezpieczeństwo

  Alluramin to 100% naturalnych składników, które są zdrowe dla skóry. Specjalnie opracowana formuła sprawia, że feromon można stosować razem z innymi perfumami.

 • Poufność

  Twoja prywatność to nasz priorytet — nie sprzedajemy, ani nie udostępniamy danych naszych Klientów innym firmom. Jesteśmy poważną firmą, która poważnie traktuje swoich Klientów.

 • Dyskrecja

  Zamówione produkty zostaną zapakowane w szare opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej.

 • ZAMÓWIENIE TELEFONICZNE

  Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz złożyć zamówienia za pośrednictwem formularza na stronie www zadzwoń do nas 48 386-13-33 (telefon czynny w godzinach 8.00-18.00) i podaj nam wszystkie niezbędne dane do realizacji zamówienia. Kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.

1 Wypełnij formularz

 • Czy mogę odebrać przesyłkę przebywając za granicą?

2 Wybierz sposób płatności

 • Płatność przy odbiorze - Przesyłka GRATIS

  Skorzystaj z opcji „za pobraniem”, jeżeli wolisz zapłacić za swoją paczkę przy odbiorze. Wybierając tę opcję, masz pewność, że zamówienie zostanie do Ciebie wysłane w ciągu 24 h od jego złożenia.

 • Płacę teraz - Przesyłka GRATIS

  Zapłać teraz kartą kredytową, przelewem, szybkim przelewem. Zamówione produkty zostaną do Ciebie wysłane w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.3 Zamów

Zamówienie: 0 zł
Dostawa: Przesyłka GRATIS

Razem do zapłaty: 0 zł

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JPT Investment Partners Limited. PC 1010, Cyprus w celach marketingowych oraz handlowych w tym na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych innym podmiotom mającym siedzibę na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego.